AS-TEKS  bölgesinde ve tüm ülkede iş elbiseleri sektörünün bilinen, duayen ismi Ahmet Sobacı’nın isim ve soyisminin baş harflerinden oluşan “AS” ismini geçmişine bir saygı olarak almış; büyük çınarın gölgesinde yetişen kökleri sağlam ve işinde uzman bir tekstil firmasıdır. 40 yıllık tecrübeyi aktif çalışma enerjisine dönüştüren ikinci kuşak temsilci ise İbrahim Sobacı’dır.

AS-TEKS  uzman ekibiyle, sürekli yeni modeller ve personellerin ihtiyacına uygun tasarımlar hazırlayarak iş elbiseleri konusunda sektörün talebi olan tüm ürünleri müşterilerine zevkle sunar. Kaliteli üretim, uygun fiyat ve ilkeli hizmet bizim için slogan değil iş yapma biçimidir.

AS-TEKS  tüm fabrika işçilerinin, atölye ve tezgah ustalarının, belediye işçilerinin, tarım ve orman işçilerinin, telekom altyapı ekiplerinin,  restaurant ve kafe çalışanlarının, otel görevlilerinin, hastane medikal çalışanlarının, öğretmen ve öğrencilerin, özel güvenlik personellerinin vb. çalışma kıyafetlerini üretmektedir. Ürünlerimizin rahatlığı ve sağlamlığıyla emekçi kardeşlerimizin, fiyatı ve uzun ömürlü oluşu ile işverenlerin yanındayız.  

AS-TEKS  sektöründe her zaman öncü ve lider firma olmuştur. Üretilen birçok yeni model ile sektöre karşılıksız faydalar sağlanmıştır. Firmamız sektöründeki diğer firmalara her zaman “Nezaketten yoksun rekabet olmaz” anlayışı ile yaklaşmıştır.

AS-TEKS  bünyesinde Özlem İş Elbiseleri, SBC Safety Work Wear, SBC Özel Güvenlik, SBC Mutfak markalarını bulundurur.

AS-TEKS ekibi 40 yıllık yolculuğuna bugün ilk günmüş gibi heyecanla devam ediyor. Ve her yeni gün bize yeni tecrübeler kazandırıyor.